Producenci
Promocje
Carska wódka Zakwas Bołotowa 500 ml
Carska wódka Zakwas Bołotowa 500 ml
79,00 zł 72,00 zł
szt.
Mumio «Balsam gór» 30 tab 0,2 gr
Mumio «Balsam gór» 30 tab 0,2 gr
18,00 zł 15,00 zł
szt.
Złote Mumio 20 tab 0,2 gr
Złote Mumio 20 tab 0,2 gr
18,00 zł 15,00 zł
szt.
Bioseptin żel 60 ml
Bioseptin żel 60 ml
39,00 zł 29,80 zł
szt.
Naturalny kolagen z biotyną 30 kaps
Naturalny kolagen z biotyną 30 kaps
65,00 zł 55,00 zł
szt.
Olej z dzikiej róży 60 kaps 340 mg
Olej z dzikiej róży 60 kaps 340 mg
19,00 zł 15,00 zł
szt.

Pixel Zwroty i reklamacje

Zwroty Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827)

1. Klient może zwrócić zakupiony w Serwisie Formuła Zdrowia bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych.

2. Prawo odstąpienia od Umowy nie przysługuje Klientowi w sytuacji, w której produkt w ramach zakupu ze sklepu internetowego  dostarczony został w zapieczętowanym opakowaniu, po otwarciu którego nie może zostać zwrócony ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.

3. Oświadczenie o odstąpieniu od Umowy może zostać złożone Dostawcy w dowolnej formie, np. listem, faksem, za pośrednictwem poczty elektronicznej, formularza kontaktowego.

4. Dla zachowania terminu odstąpienia od Umowy wystarczy wysłanie przez Klienta oświadczenia o odstąpieniu od umowy przed upływem terminu wskazanego w ust. 1, powyżej. Termin rozpoczyna bieg z chwilą otrzymania przez Klienta przesyłki od Formuły Zdrowia.

5. W przypadku złożenia przez Klienta oświadczenia o odstąpieniu od Umowy drogą elektroniczną (za pośrednictwem poczty elektronicznej, formularza kontaktowego) niezwłocznie po otrzymaniu oświadczenia Dostawca prześle Klientowi potwierdzenie jego otrzymania.

6. Z zastrzeżeniem ust. 7 poniżej, w przypadku skutecznego odstąpienia od Umowy i uznania przez Dostawcę zgodności ZWROTU, Dostawca niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania skutecznego oświadczenia o odstąpieniu od Umowy, zwróci Klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia przesyłki, o ile zostały one poniesione przez Klienta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia przesyłki, innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczania oferowany w Serwisie). Dostawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba że Klient wyraził zgodę na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

7. Dostawca powstrzymuje się ze zwrotem kosztów do chwili zwrotnego doręczenia przez Klienta zwracanej przesyłki.

8. Klient ma obowiązek zwrócić przesyłkę do Dostawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Dla zachowania tego terminu wystarczy dokonanie nadania zwrotnego przesyłki w terminie 14 dni od daty otrzymania.

9. Zwracane produkty muszą pozostać pełnowartościowe, nie mogą być naruszone, zniszczone lub uszkodzone w jakikolwiek inny sposób, uniemożliwiający ich ponowne wprowadzenie do sprzedaży. Dostawca zastrzega sobie prawo do pomniejszenie wartości zwracanych produktów w przypadku stwierdzenia naruszenia przez Klienta powyższej zasady nienaruszalności zwracanych produktów.

10. Koszt zwrotu produktów do Dostawcy ponosi Klient. Zwroty wysłane przesyłką za pobraniem na koszt Dostawcy nie będą przyjmowane i stanowią naruszenie warunków zwrotu.

11. Zwracane produkty muszą być starannie zapakowane i muszą posiadać oryginalne oraz niezniszczone, nienaruszone opakowania, nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania.

12. Wszystkie zwroty powinny być kierowane na adres: 06-400 Ciechanów ul. Warszawska 27/23.

1. Klient jest uprawniony do złożenia reklamacji, w przypadku gdy Dostawca nie wywiązuje się ze swoich obowiązków opisanych w niniejszym Regulaminie lub wywiązuje się z nich w sposób niezgodny z postanowieniami Regulaminu.

2. Reklamację można złożyć w formie elektronicznej, wypełniając poniższy formularz lub w sposób tradycyjny poprzez wysłanie listu wraz z wypełnionym formularzem (do pobrania tutaj) na adres: Formuła Zdrowia ul. Warszawska 27/23 06-400 Ciechanów.

3. Dostawca rozpatruje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Jeżeli reklamacja nie może zostać rozpatrzona w danym terminie, Dostawca prześle w tym terminie do Klienta odpowiedź drogą elektroniczną na wskazany przez Klienta adres mailowy, z podaniem przyczyny opóźnienia i przewidywanym terminem rozpatrzenia reklamacji.

4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na adres e-mail lub adres korespondencyjny wskazany przez reklamującego (w zależności od wybranej przez Klienta drogi).

5. Dostawca nie będzie rozpatrywać reklamacji wynikających z nieznajomości obowiązujących przepisów prawa, postanowień niniejszego Regulaminu lub informacji ogłaszanych przez niego w ramach Serwisu.

6. Klient ma możliwość skorzystania z pozasądowej drogi rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie ul. Sienkiewicza 3,00-015 Warszawa. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce “Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl